Nyitólap > Osztályok > Pszicho- Neuro- és Szociolingvisztikai Osztály > Munkatársak

 

 

 

Munkatársak

 

 

       

Pszicho- és neurolingvisztikai kutatócsoport:
         
név beosztás szobaszám mellék e-mail
Babarczy Anna tudományos munkatárs 302 162 babarczy@cogsci.bme.hu
Bánréti Zoltán tudományos tanácsadó 309 117 banreti.zoltan@nytud.mta.hu
Hantó Réka tudományos ügyintéző 301 166 hanto.reka@nytud.mta.hu
Hoffmann Ildikó tudományos munkatárs 301 166 hoffmann.ildiko@nytud.mta.hu
Kas Bence tudományos munkatárs 302 162 kas.bence@nytud.mta.hu
Langó-Tóth Ágnes tudományos segédmunkatárs 301 166 tothagi890330@gmail.com
Svindt Veronika tudományos segédmunkatárs 303 161 svindt.veronika@nytud.mta.hu
         
Szociolingvisztikai kutatócsoport:Többnyelvűségi kutatóközpont:
         
név beosztás szobaszám mellék e-mail
Bartha Csilla tudományos tanácsadó 305 147 csillabarthadr@gmail.com
Bokor Julianna szakmai asszisztens 306 167 bokorjuli@gmail.com
Borbély Anna tudományos főmunkatárs 304 113 borbely.anna@nytud.mta.hu
Csanálosi Erzsébet ügyintéző 4 185 csan.betty@gmail.com
Csernyák Hajnalka tudományos ügyintéző 7   csernyak@nytud.hu
Hámori Ágnes tudományos munkatárs 306 167 agnes.hamori@freemail.hu
Hattyár Helga tudományos munkatárs 306 167 hattyar@gmail.com
Holecz Margit tudományos segédmunkatárs 6 136 holeczmargit@gmail.com
Iványiné Liszi Katalin tudományos ügyintéző 6 136 liszi@nytud.hu
Lakatos Péter tudományos segédmunkatárs 6 136 lakatosp@nytud.hu
Nagyné Kiss Anna tudományos segédmunkatárs 7    
Ökrös Ferenc projektmenedzser 3 116  
Pachné Heltai Borbála tudományos segédmunkatárs 6 136 heltai.bori@gmail.com
Romanek Péter Zalán tudományos segédmunkatárs 7   petissimor@gmail.com
Szalai Andrea tudományos munkatárs 302 162 szalaia@nytud.hu
Tarr Zoltán Péter informatikus 11 124 tarr.z@t-online.hu
Tücsök Dorottya tudományos segédmunkatárs 11 124 tucsokdorottya@gmail.com
         
Fiatal kutatók, ösztöndíjasok:
         
név beosztás szobaszám mellék e-mail
Harmati-Pap Veronika ösztöndíjas 303 161  
Káldi Tamás ösztöndíjas 303 161 kaldi.tamas@nytud.mta.hu
         

 

 

Módosítva: 2017.12.07.

 

 vissza